Umowy

Dla kogo jest ta usługa?

Dla przedsiębiorców, którzy potrzebują w swojej działalności umów skrojonych na miarę ich potrzeb.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą zweryfikować poprawność i właściwe zabezpieczenie w postaci umów, które już funkcjonują w ich firmie.

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją biznesową drogę i już od początku chcą działać świadomie i legalnie, a potrzebują do tego sporządzenia dobrych umów, które właściwie zabezpieczą ich interesy.

Umowy

Jeśli chcesz spać spokojnie wiedząc, że umowy, które zawierasz ze swoimi kontrahentami w pełni zabezpieczają Twoje interesy - skontaktuj się ze mną!

Jak przebiega nasza współpraca?

01 ZAPYTANIE
OFERTOWE

Masz wątpliwości prawne? Wyślij mi zapytanie ofertowe. 

Możesz to zrobić wypełniając formularz kontaktowy poniżej.

02 WSTĘPNA
OFERTA

Zazwyczaj w ciągu 24h od wysłania zapytania, na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz ode mnie wstępną ofertę wraz z wyceną, a także innymi informacjami koniecznymi do sprawnej realizacji Twojego biznesowego celu.

03 WARUNKI WSPÓŁPRACY

Możesz zadawać pytania odnośnie naszej współpracy, a po zaakceptowaniu jej warunków możemy przejść do kolejnego etapu! 

04 OPRACOWANIE
DOKUMENTÓW

Po akceptacji oferty następuje przygotowanie dokumentów i wszelkich innych niezbędnych informacji w danej sprawie. 

05 MODYFIKACJE

Masz jakieś propozycje zmian lub inne sugestie? To jest ten moment kiedy możemy je wdrożyć! 

06 FINALIZACJA I
KONSULTACJA

W tym momencie zostaje do Ciebie przesłana ostateczna wersja dokumentów i jeśli istnieje taka potrzeba – następuje konsultacja, która ma na celu skuteczne i zrozumiałe wdrożenie dokumentów w Twojej firmie. 

Skontaktuj się ze mną

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych oraz zamieszczoną na stronie Polityką prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Stawecka prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Ewa Stawecka Kancelaria Adwokacka, NIP: 8661714172, REGON: 387481494, adres: Koźmice Małe 206, 32-020 Wieliczka. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem/am się z Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną i akceptuję jego postanowienia.

  Zapraszam Cię do przeczytania moich artykułów na temat umów! Może znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania?

  Chcesz przeczytać więcej treści?

  Usługi

  Sprawdź w jakich innych obszarach mogę Ci pomóc. Zadbaj już dziś o legalną stronę swojego biznesu i śpij spokojnie. 

  O Mnie

  Cenię sobie porządek, dyscyplinę i profesjonalizm. Co to dla Ciebie oznacza? 100% mojego zaangażowania w Twoją sprawę, dobro Twoje lub Twojego biznesu zawsze na pierwszym miejscu, a także kompleksową obsługę prawną.