Przejdź do treści

Oferta

Pamiętaj, że każdy Klient i jego biznes jest inny i wyjątkowy. Wyjątkowe są też jego problemy dlatego moja oferta jest każdorazowo indywidualnie przygotowywana i indywidualnie wyceniana.

Biznes on-line

E-COMMERCE

Sprzedajesz swoje produkty przez Internet? Potrzebujesz regulaminu sklepu lub serwisu, audytu prawnego lub dokumentacji potrzebnej do prowadzenia legalnego biznesu?

Mogę doradzić Ci jednorazowo lub zapewnić stałą obsługę Twojej firmy.

Biznes

UMOWY

Zastanawiasz się czy podpisać daną umowę z kontrahentem? Czy będzie ona dla Ciebie korzystna? A może potrzebujesz całkiem nowej, skrojonej na miarę umowy? Mogę wykonać dla Ciebie audyty istniejących umów, doradzić co do ich treści lub wytłumaczyć prawne zawiłości. Mogę również przygotować dla Ciebie całkiem nową umowę, idealnie dopasowaną do Twojego biznesu.

Umowy to mój konik!

Biznes

PRAWO AUTORSKIE

W Polsce łamanie praw autorskich twórców jest nagminne! Czy wiesz co zrobić jeśli ktoś naruszy Twoje prawa? A może potrzebujesz umowy licencyjnej, umowy o przeniesienie autorskich praw majątkowych lub potrzebujesz wsparcia w zakresie korzystania z cudzych utworów? To tylko kilka przykładów sytuacji, w których mogę Ci pomóc.

Zajrzyj po więcej.

Biznes

OBSŁUGA PRAWNA FIRMY

Potrzebujesz specjalisty do bieżącej obsługi Twojej firmy od strony prawnej? Jednorazowa porada prawna to dla Ciebie za mało? Masz szerokie spektrum prawnych zagadnień w firmie i potrzebujesz stałego wsparcia w tym zakresie?

Kliknij przycisk poniżej i zobacz więcej szczegółów dotyczących obsługi prawnej firmy.