O Mnie

Nazywam się Ewa Stawecka i jestem adwokatem, a także przedsiębiorcą. Moje wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w kancelariach adwokackich wykorzystuję teraz z powodzeniem przy prowadzeniu własnej kancelarii adwokackiej.

Cenię sobie porządek, dyscyplinę i profesjonalizm. Co to dla Ciebie oznacza? 100% mojego zaangażowania w Twoją sprawę, dobro Twoje lub Twojego biznesu na pierwszym miejscu, a także kompleksową obsługę prawną.

Świetnie czuję się w sprawach z zakresu e-commerce, tworzeniu umów, regulaminów czy też dokumentów korporacyjnych wymagających dokładności, skrupulatności i precyzji.

Świadczę usługi zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Jeśli masz jakiś problem, razem na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Moją misją jest prowadzenie nowoczesnej kancelarii adwokackiej, przyjaznej dla Klienta i dającej możliwość różnych form komunikacji. Z tego też założenia wyszłam projektując swoje usługi w sposób umożliwiający wybór zarówno spotkania na żywo, rozmowy telefonicznej, porady prawnej przez e-mail jak i za pomocą video-rozmowy. Każdy lubi inną formę komunikacji dlatego jeśli jesteś zainteresowany – zobacz koniecznie moją zakładkę konsultacje.

Od listopada 2020 roku współtworzę również bloga prawniczego Prawniczki dla kobiet, gdzie dzielę się moją wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu od strony prawnej. Projekt ten zadedykowałam kobietom, ale treści tam prezentowane są uniwersalne. Lubię edukować, dlatego zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia bloga. Być może znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania?

Prywatnie uwielbiam górskie wycieczki, włoską kuchnię i piękne wnętrza.

Dowiedz się więcej o mojej działalności

Konsutlacje

Cenię sobie porządek, dyscyplinę i profesjonalizm. Co to dla Ciebie oznacza? 100% mojego zaangażowania w Twoją sprawę, dobro Twoje lub Twojego biznesu zawsze na pierwszym miejscu, a także kompleksową obsługę prawną.

Oferta

Świadczę usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Sprawdź w jakich dziedzinach prawa mogę Ci pomóc.

Kontakt

Oferuję różne formy kontaktu. Wybierz tę odpowiednią dla Ciebie.