O Kancelarii

Moja historia

Najpierw był pomysł

Zawsze poszukiwałam nowych wyzwań i ciekawych projektów. Szłam trochę pod prąd, bo uważałam, że mogę prowadzić własną firmę tak, aby z jednej strony czerpać z niej satysfakcję, a z drugiej, aby przełożyło się to na wyniki moich Klientów.

Stąd też narodził się pomysł, aby prowadzić Kancelarię Prawną wyspecjalizowaną w obsłudze Klienta działającego w branży kreatywnej, branży szeroko rozumianego designu. 

Preferuję komunikację bez prawniczego „ąę”, bo uważam, że nie sztuką jest mówić i pisać językiem prawniczym. Sztuką jest robić to tak, aby Klient na koniec dnia stwierdził, że wszystko jest dla niego jasne, a sama współpraca była przyjemnością. 

Z dotychczasowych opinii moich Klientów wynika, że dokładnie tak jest! 

 

Prywatnie

Pasjonuje mnie aranżacja wnętrz, dlatego tak świetnie rozumiem tę branżę. W wolnych chwilach uciekam w góry, ponieważ jest to jedyne miejsce na ziemi, w którym czuję totalny spokój. Jestem też fanką gier RPG i kiedy mam wolny wieczór, lubię go spędzać właśnie w ten sposób. 

To projekt, który powstał z mojej wielkiej miłości do pięknych wnętrz i dobrego designu. Podczas mojego hobbystycznego szkolenia się w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz poznałam cudowne kobiety prowadzące świetne biznesy z zakresu projektowania, dekorowania czy też homestagingu. Pomyślałam wtedy, że brakuje w sieci miejsca, w którym mogłyby znaleźć rzetelne informacje biznesowe oraz prawne uwzględniające specyfikę tej branży. Wtedy narodził się pomysł Akademii Designu, gdzie edukuję i wspieram kobiece biznesy kreatywne. 

Piszę cotygodniowy newsletter Biznes dobrze zaprojektowany. Jeśli interesuje Cię biznesowy konkret i prawo designu to tutaj możesz się zapisać. 

Secret project!

Tutaj niedługo napiszę Ci częścią jakiego projektu zostałam. Na razie potrzymam Cię jeszcze chwilę w niepewności :).  

"Dobry projekt to projekt, który działa - technicznie, biznesowo i prawnie"
Stephen Altrogge