Konsultacje

Jestem młodym adwokatem i moją wizją jest prowadzenie nowoczesnej kancelarii adwokackiej. Uważam, że czas (zarówno mój jak i Twój) jest jednym z naszych najcenniejszych dóbr. Mój – dlatego, że im więcej go mam tym mogę więcej dla Ciebie zrobić, Twój – bo chcę żebyś zajął się rozwojem swojej firmy lub poświęcił go na inne aktywności, a mnie zostawił dbanie o Twoje bezpieczeństwo i zaplecze prawne.

Prowadząc własną kancelarią adwokacką stawiam na nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają po pierwsze na oszczędzanie czasu, po drugie są łatwiejsze i dostępniejsze dla szerszego grona osób. Stacjonarnie prowadzę usługi na terenie powiatu wielickiego, ale czy musi nas to ograniczać we współpracy?

Oczywiście, że nie! Dlatego przedstawiam Ci nowoczesne możliwości komunikacji ze mną i uzyskania porady prawnej w dogodnej dla Ciebie formie i terminie. Wybór należy do Ciebie. 

Porada prawna e-mail:

Masz krótkie pytanie prawne, ale nie masz czasu na rozmowę na żywo? Czujesz, że lepiej na spokojnie opiszesz nurtujące Cię pytania, niż zrobiłbyś to podczas rozmowy? A może po prostu lepiej czujesz się w tej formie komunikacji?

Wybierz poradę prawną przez e-mail. Odpowiem na Twoje pytania w ciągu 24h od momentu zaksięgowania Twojej wpłaty. 

Cena: 100 zł (plus VAT 23%)

Porada prawna on-line:

Nie masz czasu na dojazd i spotkanie na żywo? Nie możesz urwać się z pracy i chciałbyś otrzymać poradę prawną w godzinach wieczornych? Czujesz, że ktoś łamie Twoje prawa, ale Ty nie wiesz jakie masz opcje i jak się bronić?

Skorzystaj z porady prawnej on-line. Porady on-line mogą odbywać się w dogodnych dla Ciebie terminach i godzinach.

Porada prawna on-line odbywa się za pomocą Skype lub innego komunikatora umożliwiającego videorozmowę. 

Cena: 120 zł (plus VAT 23%)

Porada prawna stacjonarnie:

Potrzebujesz spotkania na żywo? Czujesz, że w ten sposób lepiej wytłumaczysz mi z czym masz problem?

Napisz do mnie lub zadzwoń – dogadamy szczegóły.

Cena: 140 zł (plus VAT 23%)

Dodatkowo! Wiem, że nasza pamięć jest czasem ulotna, dlatego nie musisz się obawiać czy podczas porady on-line lub stacjonarnie wszystko dobrze zrozumiałeś, czy zadałeś wszystkie pytania, które Cię nurtowały. Jeśli po poradzie w ciągu 7 dni napiszesz do mnie z dodatkowym pytaniem, udzielę Ci odpowiedzi na e-mail. Udzielenie dodatkowych odpowiedzi jest bezpłatne, mieści się w zakupionym przez Ciebie pakiecie porada prawna on-line lub porada prawna stacjonarnie.

Jeśli podczas porady przez e-mail, porady prawnej on-line lub stacjonarnie stwierdzisz, że nie chcesz swojej sprawy sam prowadzić, lub masz do zlecenia konkretne dokumenty do przygotowania – przygotuję dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o szacowaną czasochłonność danego zagadnienia. 

Oferta

Świadczę usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Sprawdź w jakich dziedzinach prawa mogę Ci pomóc.

O Mnie

Cenię sobie porządek, dyscyplinę i profesjonalizm. Co to dla Ciebie oznacza? 100% mojego zaangażowania w Twoją sprawę, dobro Twoje lub Twojego biznesu zawsze na pierwszym miejscu, a także kompleksową obsługę prawną.